Webtheme Admin (11.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Version
th: รุ่น

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Header
th: ส่วนหัว

en: System
th: ระบบ

en: Close
th: ปิด

en: Extend
th: ส่วนขยาย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
