Webtrees (8.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: error
kk: Қате

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Test
kk: Тест

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Host
kk: Хост

en: Comment
kk: Пікір

en: Database name
kk: Дерекқор атауы

en: notice
kk: хабарлама
