Webtrees (8.x-1.0-beta5) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Language
gu: ભાષા

en: Enable
gu: સક્રિય

en: error
gu: ભુલ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Database name
gu: સંગ્રહ સ્થાન નુ નામ

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: notice
gu: ખુલાસો
