Webtrees (8.x-1.0-beta5) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Language
sl: Jezik

en: error
sl: napaka

en: Login
sl: Prijava

en: None
sl: Brez

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: User
sl: Uporabnik

en: Host
sl: Gostitelj

en: Comment
sl: Komentar

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Database name
sl: Ime podatkovne baze

en: Port
sl: Vrata

en: notice
sl: obvestilo
