Webtrees (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Value
si: අගය

en: Language
si: භාෂාව

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: error
si: දෝෂය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Database name
si: Database නම

en: notice
si: දැන්වීම
