Webtrees (8.x-1.1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Database name
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་མིང་

en: notice
dz: བརྡ་བསྐུལ།
