Webtrees (8.x-2.2) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Real name
th: ชื่อจริง

en: Manager
th: ผู้จัดการ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: error
th: ผิดพลาด

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: None
th: ไม่มี

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Email
th: อีเมล

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Host
th: โฮสต์

en: Sort order
th: ลำดับการเรียง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Database name
th: ชื่อฐานข้อมูล

en: Port
th: พอร์ต

en: Timezone
th: เขตเวลา

en: Editor
th: แก้ไข

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Member
th: สมาชิก

en: notice
th: ข้อสังเกต
