Webtrees (8.x-2.6) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: Title
af: Titel

en: Value
af: Waarde

en: Real name
af: Regte naam

en: Manager
af: Bestuurder

en: Language
af: Taal

en: Enable
af: Aktiveer

en: error
af: fout

en: Login
af: Gebruiker

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Test
af: Toets

en: Password
af: Wagwoord

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Host
af: Masjien

en: Comment
af: Kommentaar

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Database name
af: Databasisnaam

en: Source
af: Bron

en: Apply
af: Pas toe

en: notice
af: notisie

en: - All -
af: - Alle -
