Webtrees (8.x-2.6) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Value
am: እሴት

en: Language
am: ቋንቋ

en: error
am: ስህተት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Database name
am: የመረጃ ቋቱ ስም

en: Source
am: ምንጭ

en: notice
am: ማስታወቂያ
