Webtrees (8.x-2.6) - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Value
az: Qiymət

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: error
az: səhv

en: Logging
az: Giriş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Comment
az: Şərh

en: File name
az: Fayl adı

en: Sort order
az: Sırala

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Sort by
az: Sırala

en: Database name
az: Verilənlər bazasının adı

en: Source
az: Mənbə

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Editor
az: Redaktor

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
