Webtrees (8.x-2.6) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Editor
br: Embanner

en: Administrator
br: Melestrer
