Webtrees (8.x-2.6) - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Value
ca: Valor

en: Real name
ca: Nom real

en: Manager
ca: Gestor

en: Language
ca: Llengua

en: Enable
ca: Habilita

en: Logging
ca: Registre

en: Login
ca: Entrada

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Test
ca: Prova

en: Password
ca: Contrasenya

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Theme
ca: Tema

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Database
ca: Base de dades

en: Host
ca: Servidor

en: Comment
ca: Comentari

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Media
ca: Multimèdia

en: Configuration
ca: Configuració

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Database name
ca: Nom de la base de dades

en: Source
ca: Font

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Apply
ca: Aplica

en: Administrator
ca: Administrador

en: Raw
ca: Cru

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Member
ca: Membre

en: notice
ca: notícia

en: User email
ca: Correu electrònic de l'usuari

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »
