Webtrees (8.x-2.6) - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Value
eo: Valoro

en: Language
eo: Lingvo

en: error
eo: eraro

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Host
eo: Gastiganto

en: Comment
eo: Komento

en: Desc
eo: malkreske

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Database name
eo: Datumbaza nomo

en: Apply
eo: Apliku

en: notice
eo: rimarko

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
