Webtrees (8.x-2.6) - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Value
fi: Arvo

en: Real name
fi: Oikea nimi

en: Manager
fi: Manageri

en: Language
fi: Kieli

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: error
fi: virhe

en: Logging
fi: Lokit

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Test
fi: Testi

en: Password
fi: Salasana

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Format
fi: Muoto

en: Theme
fi: Teema

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Database
fi: Tietokanta

en: Host
fi: Isäntä

en: Comment
fi: Kommentti

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Note
fi: Huomaa

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Database name
fi: Tietokannan nimi

en: Port
fi: Portti

en: Source
fi: Lähde

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: Apply
fi: Käytä

en: Editor
fi: Editori

en: Administrator
fi: Ylläpitäjä

en: Member
fi: Jäsen

en: notice
fi: huomautus

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »
