Webtrees (8.x-2.6) - en to ht translation catalogue (17 entries)

en: Language
ht: Lang

en: Password
ht: Mo pas

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Desc
ht: Des

en: Database name
ht: Nom baz de done

en: Apply
ht: Aplike

en: Administrator
ht: Administratè

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
