Webtrees (8.x-2.6) - en to jv translation catalogue (30 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Value
jv: Biji

en: Language
jv: Basa

en: Enable
jv: Diuripnā

en: error
jv: salah

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Test
jv: Ujian

en: Password
jv: Sandhi

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Theme
jv: Tema

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Comment
jv: Komèntar

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Sort order
jv: Prentah urutan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Database name
jv: Jeneng database

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: notice
jv: Woro-woro

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
