Webtrees (8.x-2.6) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ
