Webtrees (8.x-2.6) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Language
mg: Teny

en: error
mg: hadisoana

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Database name
mg: Anaran'ny "Base de données"

en: Source
mg: Loharano
