Webtrees (8.x-2.6) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Language
or: ଭାଷା

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: notice
or: ଅଧିସୂଚନା
