Webtrees (8.x-2.6) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: notice
pa: ਸੂਚਨਾ
