Webtrees (8.x-2.6) - en to sv translation catalogue (50 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Value
sv: Värde

en: Real name
sv: Fullständigt namn

en: Manager
sv: Administratör

en: Language
sv: Språk

en: Enable
sv: Aktivera

en: error
sv: fel

en: Logging
sv: Loggning

en: Login
sv: Logga in

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Password
sv: Lösenord

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Theme
sv: Tema

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: User ID
sv: Användar-ID

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Database
sv: Databas

en: Host
sv: Värd

en: Comment
sv: Kommentar

en: File name
sv: Filnamn

en: Sort order
sv: Sorteringsordning

en: Desc
sv: Fallande

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Database name
sv: Databasens namn

en: Source
sv: Källa

en: User name
sv: Användarnamn

en: Timezone
sv: Tidszon

en: Apply
sv: Applicera

en: Editor
sv: Redaktör

en: Administrator
sv: Administratör

en: Offset
sv: Kompensera

en: Member
sv: Medlem

en: notice
sv: notis

en: User email
sv: Användarens e-postadress

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Link to
sv: Länka till

en: Asc
sv: Stigande
