Webtrees (8.x-2.6) - en to ta translation catalogue (44 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Real name
ta: நிஜப்பெயர்

en: Manager
ta: மேலாளர்

en: Language
ta: மொழி

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: error
ta: பிழை

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Reset
ta: மீளமை

en: None
ta: இல்லை

en: Test
ta: சோதனை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Theme
ta: தீம்

en: User
ta: பயனர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Comment
ta: கருத்து

en: File name
ta: கோப்பு பெயர்

en: Sort order
ta: ஒழுங்கு வரிசை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Database name
ta: தரவுதள பெயர்

en: Port
ta: துறை

en: Source
ta: மூலம்

en: User name
ta: பயனர் பெயர்

en: Timezone
ta: நேர மண்டலம்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Editor
ta: பதிப்பாளர்

en: Administrator
ta: நிர்வாகி

en: notice
ta: அறிவிப்பு

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
