Webtrees (8.x-2.6) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Login
ug: كىرىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Test
ug: سىناق

en: Password
ug: پارول

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Email
ug: ئېلخەت

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Source
ug: مەنبە

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
