Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Description
mg: Andinindininy

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: type
mg: karazana

en: Configuration
mg: Fanamboarana
