Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: type
ast: triba

en: Configuration
ast: Configuración

en: Add menu item
ast: Amestar un elementu al menú
