Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
