Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Add menu item
ta: பட்டி உருப்படியைச் சேர்க்க
