Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha5) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: type
bs: tip

en: Filter identifier
bs: Filtriraj identifikator
