Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Description field
az: Təsvir sahəsi

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Search Keywords
az: Açar söz axtarışı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Filter identifier
az: Filtr identifikatoru

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: language
az: dil
