Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha6) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: subscribe
he: הרשמה

en: Description
he: תיאור

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Parent
he: אב

en: Description field
he: שדה תאור

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: URL
he: כתובת URL

en: Search Keywords
he: חיפוש מילות מפתח

en: type
he: סוג

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Configuration
he: הגדרות

en: City
he: עיר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Token
he: אסימון

en: Url field
he: שדה כתובת URL

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Data
he: נתונים

en: Title field
he: שדה כותרת

en: Filter identifier
he: מזהה מסנן

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: language
he: שפה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
