Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent
bg: Родител

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: type
bg: тип

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Add menu item
bg: Добави елемент в менюто

en: Apply
bg: Търси

en: language
bg: език
