Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: title
hr: naslov

en: Delete
hr: Ukloni

en: subscribe
hr: pretplati se

en: Description
hr: Opis

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Parent
hr: Nadređen

en: Description field
hr: Polje opisa

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Search Keywords
hr: Pretraži ključne riječi

en: type
hr: vrsta

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Add menu item
hr: Dodaj stavku u izbornik

en: Apply
hr: Primjeni

en: language
hr: jezik

en: Asc
hr: Uzlazno
