Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: title
hu: cím

en: Delete
hu: Törlés

en: subscribe
hu: előfizetés

en: Description
hu: Leírás

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Country
hu: Ország

en: Weight
hu: Súly

en: Parent
hu: Szülő

en: Description field
hu: Leírás mező

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: URL
hu: Webcím

en: key
hu: kulcs

en: Search Keywords
hu: Keresési kulcszavak

en: type
hu: típus

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Configuration
hu: Beállítás

en: City
hu: Város

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Token
hu: Vezérjel

en: Add menu item
hu: Menüpont hozzáadása

en: Url field
hu: Webcím mező

en: Province
hu: Tartomány

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Data
hu: Adat

en: Title field
hu: Cím mező

en: Filter identifier
hu: Szűrő azonosítója

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: language
hu: nyelv

en: Menu Type
hu: Menü típusa

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Request message
hu: Üzenet kérése

en: Nick name
hu: Becenév
