Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: title
is: titill

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Country
is: Land

en: Weight
is: Vægi

en: Parent
is: Foreldri

en: Description field
is: Lýsingarsvæði

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: URL
is: vefslóð

en: Search Keywords
is: Leita í lykilorðuð

en: type
is: gerð

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: City
is: Borg

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Province
is: Hérað

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
