Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Description
jv: Katrangan

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: type
jv: tipe

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: language
jv: basa

en: Asc
jv: Urut Maju
