Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: title
lt: pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: subscribe
lt: prenumeruoti

en: Description
lt: Aprašymas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: key
lt: raktas

en: Search Keywords
lt: Paieškos raktažodžiai

en: type
lt: tipas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: City
lt: Miestas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Add menu item
lt: Pridėti meniu elementą

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Data
lt: Duomenys

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: language
lt: kalba
