Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Block
or: ବ୍ଲକ
