Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (43 entries)

en: title
ru: заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: subscribe
ru: подписаться

en: Description
ru: Описание

en: view
ru: представление

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Country
ru: Страна

en: Weight
ru: Вес

en: Parent
ru: Родитель

en: Description field
ru: Поле описания

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: key
ru: ключ

en: Search Keywords
ru: Поиск по ключевым словам

en: type
ru: тип

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: City
ru: Город

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Token
ru: Токен

en: Add menu item
ru: Добавить пункт меню

en: Url field
ru: Url поле

en: Province
ru: Область

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Data
ru: Данные

en: Title field
ru: Поле "Заголовок"

en: Create time
ru: Время создания

en: Filter identifier
ru: Идентификатор фильтра

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: language
ru: язык

en: Menu Type
ru: Тип меню

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Request message
ru: Запрос

en: Account APPID
ru: Учётная запись APPID

en: Account AppSecret
ru: Учётная запись AppSecret
