Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: title
sl: naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: subscribe
sl: naroči

en: Description
sl: Opis

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: type
sl: tip

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: language
sl: jezik
