Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: title
th: ชื่อ

en: Delete
th: ลบ

en: subscribe
th: สมัครรับข้อมูล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Country
th: ประเทศ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Search Keywords
th: คำค้นหา

en: type
th: ชนิด

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: City
th: จังหวัด

en: Province
th: จังหวัด

en: Data
th: ข้อมูล

en: language
th: ภาษา

en: Remark
th: หมายเหตุ
