Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Block
ug: تارماق رايون

en: ,
ug: ،

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: language
ug: تىل
