Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: type
am: ዓይነት

en: Sort by
am: ደርድር

en: language
am: ቋንቋ
