Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: title
ar: عنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Country
ar: الدولة

en: Weight
ar: الوزن

en: Parent
ar: الأب

en: Description field
ar: حقل الوصف

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Search Keywords
ar: كلمات البحث

en: type
ar: النوع

en: Desc
ar: تنازلي

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Add menu item
ar: إضافة بند قائمة

en: Apply
ar: تطبيق

en: Data
ar: المعطيات

en: language
ar: اللغة

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
