Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: view
cy: gweld

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: - None -
cy: - Dim -

en: Country
cy: Gwlad

en: Weight
cy: Pwysau

en: Parent
cy: Rhiant

en: Description field
cy: Maes disgrifiad

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: key
cy: allwedd

en: type
cy: math

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: City
cy: Tref

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Url field
cy: Maes Url

en: Apply
cy: Ceisio

en: Filter identifier
cy: Dynodwr hidlydd

en: language
cy: iaith
