Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: title
gl: título

en: Delete
gl: Borrar

en: subscribe
gl: subscribir

en: Description
gl: Descrición

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Parent
gl: Pai

en: Description field
gl: Campo descripción

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: key
gl: clave

en: Search Keywords
gl: Procurar Palabras Clave

en: type
gl: tipo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Token
gl: Símbolos

en: Add menu item
gl: Engadir un elemento de menú

en: Url field
gl: Campo url

en: Province
gl: Provincia

en: Apply
gl: Aplicar

en: Title field
gl: Campo de título

en: Filter identifier
gl: Identificador de Filtro

en: language
gl: idioma
