Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: title
mn: гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: type
mn: төрөл

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: language
mn: хэл
