Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Country
te: దేశం

en: Weight
te: భారం

en: Description field
te: వివరణ ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: type
te: రకము

en: City
te: నగరం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: language
te: భాష
