Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: title
da: titel

en: Delete
da: Slet

en: subscribe
da: abonnér

en: Description
da: Beskrivelse

en: view
da: vis

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: - None -
da: - Ingen -

en: Country
da: Land

en: Weight
da: Vægt

en: Parent
da: Overordnet element

en: Description field
da: Beskrivelse

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: key
da: nøgle

en: Search Keywords
da: Søgeord

en: Desc
da: Faldende

en: Configuration
da: Indstillinger

en: City
da: By

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Token
da: Symbol

en: Add menu item
da: Tilføj menupunkt

en: Url field
da: URL-felt

en: Province
da: Landsdel

en: Apply
da: Udfør

en: Title field
da: Titelfelt

en: Sex
da: Køn

en: Filter identifier
da: Filteridentifikator

en: language
da: sprog

en: Asc
da: Stigende
