Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: title
eu: izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: subscribe
eu: harpidetu

en: Description
eu: Azalpena

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Description field
eu: Deskribapena eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: key
eu: giltza

en: type
eu: mota

en: Desc
eu: Beheraka

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Url field
eu: Url eremua

en: Apply
eu: Ezarri

en: Data
eu: Datu

en: Title field
eu: Izenburu eremua

en: language
eu: hizkuntza

en: Asc
eu: Goraka
