Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta3) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: City
ga: Cathair

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
